UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLY

!!! V případě telefonického oznámení absence a odhlášení obědů využívejte zásadně sekretářku školy na tel. 354 525 996 !!!

Pro omlouvání absence svých dětí třídním učitelkám a komunikaci s TU lze využít rovněž internetovou žákovskou knížku BAKALÁŘI

 Děkujeme za pochopení.

Oznamuji, že dne 29.9.2017 jsem využila možnosti vyplývající z § 24 odst. 2 školského zákona č. 561/2004 Sb., a vyhlásila ředitelské volno pro všechny žáky. Pokud nebude zájem, školní družina bude uzavřena. Školní jídelna nebude vařit a obědy budou automaticky odhlášeny školou. Mgr. Eva Horáčková, ředitelka školy.

Přihláška ke školnímu stravování pro školní rok 2017/18 je ke stažení v sekci Školní dokumenty -> Různé

Vytisknout

Návštěvní kniha webu opět v provozu

Napsal Mgr. Milan Šatra.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Po dlouhé odstávce a především dlouhých úvahách bylo rozhodnuto opět zpřístupnit návštěvní knihu našeho školního webu. Je zapotřebí, aby si každý, kdo nám chce něco napsat, uvědomil, že pro naši návštěvní knihu platí několik zásadních pravidel. Naše škola je přístupná kritice, ale nikoliv urážkám, proto:

  1. Každý příspěvek do návštěvní knihy podléhá schválení správce webu.
  2. Každý autor musí svůj příspěvek podepsat celým jménem, předzdívky se netolerují.
  3. Příspěvky obsahující urážlivé a sprosté texty nebudou publikovány.

Všem slušným autorům tímto děkujem za jejich příspěvky do naší návštěvní knihy.

 

 

Účast v projektech


Naše škola se zapojila do ve školních letech 2013/2015 do projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004.


Na naší škole probíhala v období 1.3.2011 - 31.8.2013 realizace projektu EU PES. Veškeré digitální učební materiály vytvořené v rámci realizace projektu jsou volně k dispozici pedagogické veřejnosti za podmínky dodržení platných autorských práv. Způsob přístupu do datového úložiště DUM bude zájemcům sdělen na vyžádání u administrátora projektu (ict@zskamenna.cz). Zájemce o přístup k vytvořeným DUM je povinnen prokázat, že je pedagogickým pracovníkem (např. žádost zaslaná e-mailem z oficiální adresy školy).