UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLY

!!! V případě telefonického oznámení absence a odhlášení obědů využívejte zásadně sekretářku školy na tel. 354 525 996 !!!

Pro omlouvání absence svých dětí třídním učitelkám a komunikaci s TU lze využít rovněž internetovou žákovskou knížku BAKALÁŘI

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2016/17 a aktualizovaný školní řád pro školní rok 2017/18 jsou ke stažení v sekci Školní dokumenty

Vytisknout

Okrskové a okresní kolo v přespolním běhu

Napsal Mgr. Martin Kejř.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Minulý a předminulý týden proběhlo okrskové a okresní kolo v přespolním běhu. A to za účasti I. a II. stupně naší školy. Musím přiznat, že má očekávání se nesplnila a výkony družstev až na výjimky byly slušně řečeno rozpačité. nyní tedy k výsledkům. První stupeň vítězství a postup, starší žákyně vítězství a postup, starší žáci třetí místo bez postupu a mé první rozčarování, no a největší zklamání je poslední místo žáků mladších. Šestí ze šesti.

K tomu nelze nic dodat, neříkám, že se nesnažili, ale jejich výkonnost co se týče vytrvalosti, je více než mizivá. A to se netýká jen této motorické schopnosti. Bohužel v šestých a sedmých třídách není nikdo, kdo by nás mohl v dalších letech alespoň průměrně reprezentovat. Bohužel, taková je realita. Okresní kolo proběhlo ve středu za účasti našich starších žákyň. Obsadili třetí a tedy nepostupové místo. Bohužel za dvojčaty ,,Rychlicemi" a T. Gonosovou je propastný rozdíl, není už nikdo čtvrtý, který je zapotřebí k slušnému výsledku. Výsledky jsou tedy sice ne moc radostné, ale i tak si všichni zúčastnění zaslouží pochvalu, někdo za účast, někdo za výsledky.

 

 

Účast v projektech


Naše škola se zapojila do ve školních letech 2013/2015 do projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004.


Na naší škole probíhala v období 1.3.2011 - 31.8.2013 realizace projektu EU PES. Veškeré digitální učební materiály vytvořené v rámci realizace projektu jsou volně k dispozici pedagogické veřejnosti za podmínky dodržení platných autorských práv. Způsob přístupu do datového úložiště DUM bude zájemcům sdělen na vyžádání u administrátora projektu (ict@zskamenna.cz). Zájemce o přístup k vytvořeným DUM je povinnen prokázat, že je pedagogickým pracovníkem (např. žádost zaslaná e-mailem z oficiální adresy školy).