UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLY

!!! V případě telefonického oznámení absence a odhlášení obědů využívejte zásadně sekretářku školy na tel. 354 525 996 !!!

Pro omlouvání absence svých dětí třídním učitelkám a komunikaci s TU lze využít rovněž internetovou žákovskou knížku BAKALÁŘI

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2016/17 a aktualizovaný školní řád pro školní rok 2017/18 jsou ke stažení v sekci Školní dokumenty

Vytisknout

Okrskové kolo sálové kopané

Napsal Mgr. Martin Kejř.

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

V úterý proběhlo další sportovní klání, tentokrát malá kopaná. Družstvo bylo oslabeno o nemocného T. Richtra, naopak se vrátil R. Vrba, který dává letos přednost poctivé docházce do školy a snaze o co nejlepší školní výsledky, ale nic by se nemělo přehánět:-((. Bohužel účast škol byla nižší než jindy. Nejsou lidi ... a bude hůř. Takže jsme se postupně utkali s ašským gymnáziem, Hazlovem a Hranicemi.

První utkání proběhlo jednoznačně v náš prospěch, další zápas jsme z nepříznivého stavu otočili v náš prospěch a poslední utkání jsme již "takticky dohráli", i když jsme mohli soupeře přehrát. Remíza nám stačila k celkovému prvenství. Pochvalu zaslouží všichni, i když na začátku muselo dojít k rázné "domluvě" B-), aby si hráči uvědomili, proč jsou vůbec na hřišti ... myslím, že to zabralo 8-). Takže nás čeká okresní kolo, ale po loňském debaklu se budu ještě hodně rozmýšlet, zda se zúčastnit a nebýt pro ostatní týmy lehkým zákuskem k zakousnutí :-((. 

 

 

Účast v projektech


Naše škola se zapojila do ve školních letech 2013/2015 do projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004.


Na naší škole probíhala v období 1.3.2011 - 31.8.2013 realizace projektu EU PES. Veškeré digitální učební materiály vytvořené v rámci realizace projektu jsou volně k dispozici pedagogické veřejnosti za podmínky dodržení platných autorských práv. Způsob přístupu do datového úložiště DUM bude zájemcům sdělen na vyžádání u administrátora projektu (ict@zskamenna.cz). Zájemce o přístup k vytvořeným DUM je povinnen prokázat, že je pedagogickým pracovníkem (např. žádost zaslaná e-mailem z oficiální adresy školy).