UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLY

!!! V případě telefonického oznámení absence a odhlášení obědů využívejte zásadně sekretářku školy na tel. 354 525 996 !!!

Pro omlouvání absence svých dětí třídním učitelkám a komunikaci s TU lze využít rovněž internetovou žákovskou knížku BAKALÁŘI

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2016/17 a aktualizovaný školní řád pro školní rok 2017/18 jsou ke stažení v sekci Školní dokumenty

Vytisknout

Výtvarná soutěž Vánoce

Napsal Mgr. Simona Nováková.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Vánoce se nám blíží rychlým tempem, a tak se již tradičně musela uskutečnit  na toto téma i výtvarná soutěž. Ve středu 6. 12. se na vánoční malování sešlo celkem 25 dětí, které se s chutí pustily do vytváření svých obrázků. Všem se obrázky povedly a nejlepší si již tradičně odnesli diplomy a malé ceny.

Výsledková listina:

1. třídy

1. Viky Králová 1.A

2. Linda, Nikolka Geregová 1.A

3. Jiřík Potužák, Deniska Fedošová 1.A

 

2. třídy

1. Kačka Měchurová 2.B

2. Bára Vrabcová 2.B, Nina Marxová  2.A

3. Andrejka Laurintzová  2.A

 

3. třídy

1. Maja Křístková 3.A

2. Vlasta Kulchovová, Káťa Keresztesová 3.B

3. Renata Kimáková, Adina Follprecht 3.A

 

4. třídy

1. Kája Macáková, Nomin Batmunkh  4.C

2. Mišela 4.A

3. Kira Chamrádová 4.A

 

 

 

Účast v projektech


Naše škola se zapojila do ve školních letech 2013/2015 do projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004.


Na naší škole probíhala v období 1.3.2011 - 31.8.2013 realizace projektu EU PES. Veškeré digitální učební materiály vytvořené v rámci realizace projektu jsou volně k dispozici pedagogické veřejnosti za podmínky dodržení platných autorských práv. Způsob přístupu do datového úložiště DUM bude zájemcům sdělen na vyžádání u administrátora projektu (ict@zskamenna.cz). Zájemce o přístup k vytvořeným DUM je povinnen prokázat, že je pedagogickým pracovníkem (např. žádost zaslaná e-mailem z oficiální adresy školy).