UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLY

!!! V případě telefonického oznámení absence a odhlášení obědů využívejte zásadně sekretářku školy na tel. 354 525 996 !!!

Pro omlouvání absence svých dětí třídním učitelkám a komunikaci s TU lze využít rovněž internetovou žákovskou knížku BAKALÁŘI

Seznam uchazečů o přijetí k základnímu vzdělávání do 1. ročníku 2018/19 je ke stažení v sekci Školní dokumenty -> Zápis dětí

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2016/17 a aktualizovaný školní řád pro školní rok 2017/18 jsou ke stažení v sekci Školní dokumenty

Vytisknout

Divadelní den - Podivný případ se psem

Napsal Mgr. Dana Šmatová.

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

V pátek 18. května se asi všichni, kteří procházeli ráno v devět kolem Kamenky, hodně divili. Taková spousta svátečně oblečených kluků, děvčat i dospělých? V krásných oblecích přímo zářili například žáci z 8. A, srdce každé módní návrhářky by zaplesalo z té nepřeberné škály krásných šatů, sukní, halenek, botiček i kabelek. Tradiční DIVADELNÍ DEN pro 2. stupeň, to je prostě událost. Představení všechny opravdu zaujalo, dojalo i pobavilo. Zabít psa není nic, čím by se člověk mohl pochlubit. Ale když máte kluka s velkými psychickými problémy, jehož maminku si odvedl majitel onoho psa a jehož byt denně míjíte cestou do práce … Christopherův tatínek to prostě nemá lehké, stejně jako Christopher sám, ale všechno nakonec zvládnou. A věřili byste, že Miroslav Sabadin, který hraje patnáctiletého Christophera, je dospělý 24letý herec?

 

 

Účast v projektech


Příjemce dotace: Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb, Název projektu: Příležitost pro každého

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0006929

Období realizace: 1. 9. 2017 - 31. 8. 2019

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci OP VVV prostřednictvím výzvy 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Z finančních prostředků v celkové výši 636 552,- Kč hradíme následující aktivity: Čtenářský klub pro žáky ZŠ, Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem, Příprava na vyučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem


Naše škola se zapojila do ve školních letech 2013/2015 do projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004.


Na naší škole probíhala v období 1.3.2011 - 31.8.2013 realizace projektu EU PES. Veškeré digitální učební materiály vytvořené v rámci realizace projektu jsou volně k dispozici pedagogické veřejnosti za podmínky dodržení platných autorských práv. Způsob přístupu do datového úložiště DUM bude zájemcům sdělen na vyžádání u administrátora projektu (ict@zskamenna.cz). Zájemce o přístup k vytvořeným DUM je povinnen prokázat, že je pedagogickým pracovníkem (např. žádost zaslaná e-mailem z oficiální adresy školy).