6. 2. 2026 proběhl zápis do 1. tříd!

 6. února se u nás konal zápisy do 1. třídy. 

 Celkem se k nám přihlásilo 54 prvňáčků. 

 Paní učitelky si s dětmi popovídaly o barvičkách, tvarech, nakreslily s nimi postavičku, zkusily písmenka. 

 Každý budoucí školák dostal na památku přívěšek z naší gravírovačky a dárek od sponzora PlayMobil, kterému tímto velice děkujeme. 

Těšíme se na naše malé budoucí školáky v září!