6. 2. 2026 proběhl zápis do 1. tříd!
6. února se u nás konal zápisy do 1. třídy.
Celkem se k nám přihlásilo 54 prvňáčků.
Paní učitelky si s dětmi popovídaly o barvičkách, tvarech, nakreslily s nimi postavičku, zkusily písmenka.
Každý budoucí školák dostal na památku přívěšek z naší gravírovačky a dárek od sponzora PlayMobil, kterému tímto velice děkujeme.
Těšíme se na naše malé budoucí školáky v září!